19.12.2021

Владислав Сіренко: «Хотів би спробувати свої сили з Муратом Гассієвим»

news

Одразу після перемоги над Андрієм Руденком боксер B1 Promotions Владислав Сіренко поділився думкою про поєдинок. Бій закінчився технічним нокаутом у шостому раунді. Рефері зупинив поєдинок, а ця поразка стала першою достроковою у кар’єрі Руденка.

Розповів, що думає про пасивність суперника і з ким хотів би зустрітися із найближчим майбутнім.

Чи виправдав результат очікування? На який результат ти розраховував?

Я не очікував, що бій закінчиться саме таким чином. Хотіло, звичайно, доопрацювати – ми налаштовувалися закінчувати бій достроково. Але вийшло, що рефері зупинив поєдинок.

Руденко часто вів бій дуже пасивно. Чи не здавалося, що він не хотів з тобою боксувати?

Було таке відчуття, бо постійно тримав мене, не давав працювати на сто відсотків.

Багато хто відзначив твій захист – він виглядав ще краще, ніж раніше. Це напрацювання під суперника чи те, що ви тренуєте постійно?

Я працюю дуже старанно. До кожного поєдинку готуюся дуже щільно. Це результат моєї праці, того, що я зростаю, як спортсмен. Я впевнений, що я не досяг свого максимуму. Я лише на початку свого шляху.

Можливо, є конкретне ім’я – той, з ким ти хотів би зустрітися наступним?

Є кілька імен, які я називав раніше. Хотілося б спробувати свої сили із Муратом Ґассієвим. Є ще ряд спортсменів із Німеччини, США, з якими я хотів би вийти у ринг та показати себе.

Чи були в тебе раніше поєдинки, які транслювалися в США і які у тебе відчуття, коли ти розумієш, що за океаном теж дивилися на твій бій?

Я не думав, де нас дивляться. Був зосереджений на поєдинку та на тому, щоб вийти та показати гарний бокс.

Memory: 9.1MB | MySQL:38 | 0,061sec