11.10.2021

Відбулося друге шоу Boxing Jungle: хижаки подарували яскраве видовище в битві за територію

news

У неділю, 10 жовтня, київський ПК «Ровесник» прийняв друге шоу Boxing Jungle. Турнір для боксерів-професіоналів, які лише починають свій шлях, був організований промоутерською компанією B1 Boxing за підтримки Всесвітньої боксерської ради (WBC).

Серед 12 пар боксерів було відразу 7 дебютантів, які нарівні з іншими билися за можливість отримати контракт з компанією B1 Boxing. Також в шоу виступили два боксера, які вже стали частиною промоушену за підсумками першого турніру Boxing Jungle – Ярослав Михалушко і Денис Салабай.

Більша частина боїв вечора проходила в форматі 4-раундових поєдинків, а прикрасою шоу стали 6-раундові бої братів Валентина та Богдана Штонд, які здобули свою четверту і шосту перемоги відповідно.

Всі результати вечора боксу Boxing Jungle-2:

66,7 кг: Богдан Штонда одноголосним рішенням суддів переміг Октавіана Гратіі

66,7 кг: Ярослав Михалушко нокаутом у другому раунді переміг Мераба Туркадзе

61,2 кг: Валентин Штонда одноголосним рішенням суддів переміг Цотне Султанішвілі

79,4 кг: Бій Денис Салабай Владислав Чайка завершився нічиєю рішенням більшості суддів

79,4 кг: Степан Грекул одноголосним рішенням суддів переміг Владислава Танцюру

91+ кг: В’ячеслав Гаврилюк одноголосним рішенням суддів переміг Івана Юренка

66,7 кг: Ратмір Турчанінов переміг технічним нокаутом в третьому раунді Олександра Черв’яка

69,9 кг: Руслан Маммадов за очками 39-37, 38-38, 39-38 переміг Павла Папука

72,6 кг: Володимир Мандзюк програв технічним нокаутом у другому раунді Олександру Голику

91+ кг: Максим Драч одноголосним рішенням суддів переміг Міхаіла Мунтяна

63,5 кг: Сергій Гук роздільним рішенням суддів 39-37, 38-39, 39-37 переміг Олександра Польового

69,9 кг: Дмитро Щербина одноголосним рішенням суддів переміг Артура Щельова

Оцінку другому шоу Boxing Jungle дав генеральний директор B1 Boxing Алон Нойман:

«Можу сказати, що крім задоволення від кожного бою на Boxing Jungle-2 я відчував захват від хлопців, які піднімалися в ринг і віддавали всі свої сили, щоб показати бокс високого рівня. Я очікую, що наші наступні спільні зі Всесвітньою боксерською радою турніри будуть такими ж цікавими, яскравими і успішними.

Перед нами з WBC стоїть непросте завдання – знайти кращих з кращих в новому поколінні боксерів і дати їм шанс почати свій шлях в профі. Той шлях, який повинен привести їх до титулу чемпіона світу. Бійці повинні показати, що вони – справжні хижаки, які готові битися за свою територію!»

За підсумками вечора боксу партнер шоу краудфаундінгова компанія Stellar Investment вручила дві спеціальні нагороди. Приз за найкращий нокаут отримав Ярослав Михалушко, а найкращим боєм був названий поєдинок Богдана Штонди.

Також про турнір для професіоналів-початківців висказався президент WBC Ukraine Микола Ковальчук:

«Другий спільний турнір від B1 Boxing та WBC Boxing Jungle пройшов на високому рівні. Всі хлопці показали те, що від них і очікували – жагу до перемоги, що є одним з найголовніших в такому виді спорту як бокс.

WBC та WBC Ukraine підтримує подібні турніри з професійного боксу, щоб вивести їх на новий рівень. Завдяки співпраці з Всесвітньою боксерською радою та, зокрема, трансляції шоу на платформах WBC кожен з боксерів отримуєте шанс заявити про себе на увесь світ. Чим більше буде таких шансів – тим більше в Україні з’являтиметься бійців, і тим краще розвиватиметься наш улюблений вид спорту».

Відзначимо, що бої Boxing Jungle-2 в прямому ефірі змогли подивитися не тільки глядачі телеканалу XSPORT+ в Україні, а й кожен бажаючий в будь-якій точці планети завдяки трансляції на онлайн-платформах WBC.

Хочете взяти участь у наступних Boxing Jungle? Звертайтеся до нашого виконавчого директора Олександра Подаваленка за номером +380 95 593 43 53.

Memory: 8.85MB | MySQL:38 | 0,056sec