11.10.2021

Три перемоги і одна нічия. Результати бійців B1 Boxing на Boxing Jungle-2

news

В неділю, 10 жовтня, у столичному залі «Ровесник» відбувся другий етап турніру Boxing Jungle, в якому взяли участь чотири бійці B1 Boxing: Денис Салабай, Валентин Штонда, Ярослав Михалушко та Богдан Штонда.

Першим з представників B1 Boxing в ринг вийшов Денис Салабай, якому протистояв киянин Владислав Чайка. За рівного і напруженого поєдинка судді винесли нічийний вердикт.

Валентин Штонда свій бій проводив проти грузина Цотне Султанішвілі. І знов поєдинок пройшов усю дистанцію, але цього разу судді були одностайними – 59-54, 59-55, 59-54 – на користь нашого спортсмена. Ця перемога для Валентина стала четвертою в профі-кар’єрі.

Дострокову перемогу вболівальники побачили в бою Ярослава Михалушка і грузина Мераба Туркадзе. Боєць B1 Boxing зупинив свого опонента у другому раунді, здобувши третю перемогу на профі-ринзі.

В заключному поєдинку вечора у ринзі зійшлися Богдан Штонда і Октавіан Гратіі з Румунії. Боксери подарували вболівальникам яскравий поєдинок з купою красивих і потужних влучань, але при цьому хлопці відбоксували всі шість раундів. Зрештою судді одноголосним рішенням віддали перемогу Богдану. Таким чином 19-річний боєць здобув для себе вже шосту перемогу у професіоналах.

Також відзначимо, що Ярослав Михалушко забрав індивідуальний приз «Найкращий нокаут», а Богдан Штонда отримав подарунковий сертифікат від Stellar Investment за «Найкращий бій».

Memory: 8.85MB | MySQL:38 | 0,057sec