19.10.2021

Олександр Подаваленко: «Boxing Jungle-2 запам’ятався потужною спортивною складовою»

news

Виконавчий директор B1 Boxing Олександр Подаваленко прокоментував підсумки шоу Boxing Jungle-2, в рамках якого відбулось 12 захопливих поєдинків.

«Boxing Jungle-2 – це черговий якісний крок вперед в плані організації вечорів боксу від промоутерської компанії B1 Boxing. Це чергова сходинка на шляху до нашої головної мети – сформувати потужну команду боксерів, з якими ми будемо рухатися далі до чемпіонських титулів та поєдинків світового рівня.

Boxing Jungle-2 запам’ятався в першу чергу потужною спортивною складовою. Усі поєдинки пройшли в запеклій боротьбі та тримали в напруженні від перших до останніх секунд. Ці слова підтвердили й усі відомі українські боксери, які були присутні в якості глядачів на нашому шоу. Помітно, що хлопці викладаються на повну. І це не дивно, адже саме на нашому майданчику хлопці мають чудову можливість показати себе з найкращої сторони та в підсумку підписати контракт з нашою промоутерською компанією. Та й загалом майданчик Boxing Jungle – це чудова можливість спробувати свої сили на профі-ринзі та гучно заявити про себе.

Не можу не відмітити й повний солдаут по квиткам. Вщент заповнена арена дозволила нам створити дійсно незабутню атмосферу справжнього свята боксу. Ну а ми в свою чергу підкріпили це якісною шоу програмою з використанням лазерів та світлового обладнання.

Щодо дебютантів, то мене вразив, звичайно, Степан Грекул. На сьогоднішній день  він, безумовно, один з найкращих та видовищних боксерів в нашій державі. Я переконаний, що у нього велике майбутнє в професійному боксі. Як на мене, то саме в професіоналах він розкриє себе на максимум. Профі-бокс – це його стихія.

Та й загалом хочу відмітити перемоги тих боксерів, які вже на контракті з нашою компанією. Богдан та Валентин Штонди, Ярослав Михалушко, Денис Салабай… Ці хлопці показали у ринзі саме те за що ми і любимо наш вид спорту. Глядачі це оцінили.

Таким чином, набираємо обертів та впевнено рухаємось далі. Ну а далі – ще більше емоцій, яскравих шоу та потужних боїв в рамках боксерських шоу від B1 Boxing».

Всі результати вечора боксу Boxing Jungle-2 шукайте за цим посиланням.

Memory: 8.83MB | MySQL:36 | 0,089sec