17.12.2021

Олександр Корх: «Форма Сіренка перед боєм з Руденком – найкраща за останній час»

news

Тренер боксера B1 Promotions Владислава Сіренка Олександр Корх розповів про наступний поєдинок спортсмена. Як у команді поставилися до зміни суперника та чи були зміни у підготовці.

Як оцінюєте тренувальний табір Влада? Чи можна сказати, що це буде найкраща форма в кар’єрі?

Ми провели чудовий тренувальний табір у горах Болгарії на висоті 2000 метрів. Було виконано величезний обсяг роботи.

Не всі спортсмени можуть справитися з навантаженнями на такій висоті. Влад впорався на відмінно та його форма на завершальному етапі підготовки, вже на рівнині, говорить про його дуже хороший функціональний стан. Спеціальні тести, які проводяться нашою командою, показують, що це його найкраща форма останнім часом.

Руденко – гарна заміна Валліша у спортивному плані?

Я думаю, що це найкращий варіант! Ми хотіли цього бою – ми його здобули. Глядачі побачать видовищний двобій двох дуже конкурентних боксерів.

Чи вплинула зміна суперника на підготовку Влада до бою?

Вплинула лише у тактико-технічних моментах. У плані підготовки у нас все йшло, як треба й міняти, особливо нам нічого не потрібно було.

Руденко ніколи у кар’єрі не програвав достроково. Враховуючи форму Сіренка, як ви високо оцінюєте шанси Влада на дострокову перемогу?

Ми готові на всю дистанцію, але сподіваємось на дострокову перемогу. Робитимемо все для цього. Влад цілком здатний, на даний момент, достроково перемогти досвідченого суперника.

Чого варто побоюватися Владиславу в поєдинку з таким досвідченим опонентом?

Андрій Руденко – дуже навчений, досвідчений, стійкий боєць із сильним ударом з обох рук. Може працювати, як і в агресивній манері ведення бою, так і контратакуючій.

Владу потрібно лише виконати установку на бій, бути акуратним у захисних діях та рішучим у наступальних. Влад дуже дисциплінований, психологічно врівноважений боксер, збалансований у всіх лініях, тому я більш ніж впевнений, що він впорається зі своїм завданням на всі 100%!

Андрій Руденко: «Мій поєдинок із Сіренком – головний в українському боксі у 2021-му році»

Memory: 9.11MB | MySQL:39 | 0,059sec