17.12.2021

Олександр Фока: «Ставлю на нокаут Сіренка у пізніх раундах»

news

Український дієтолог Олександр Фока розповів про підготовку боксера B1 Promotions Владислава Сіренка (18-0, 15 КО) до поєдинку проти Андрія Руденка, який відбудеться 18 грудня у ТРЦ Термінал у Броварах

Як оцінюєте підготовку Влада загалом? Фізично готовий працювати усі раунди у потрібному темпі?

Владислав завжди готується дуже добре. Мені вдалося бути присутнім на минулій його підготовці – 3 тижні у Карпатах. Можу сказати, що в нього божевільний потенціал щодо тренованості. На сьогоднішній день Влад готовий у дуже гарному темпі боксувати усі 12 раундів.

Руденко – гарна заміна Валліша у спортивному плані?

Андрій Руденко – дуже досвідчений боксер, за спиною у якого багато поєдинків із топовими супертяжами. Він нікому не програвав достроково, що говорить про його підготовленість та стійкість. Щоб розуміти про те гідна заміна чи ні, потрібно просто переглянути послужний список Валліша та Руденка. Андрій на порядок вищий і складніший опонент.

Чи вплинула зміна суперника на підготовку Влада до бою?

Про те, чи вплинула заміна суперника для Влада, швидше за все, потрібно запитати тренерський штаб, але особиста моя думка: вони, як тільки дізналися, що опонент змінився, одразу внесли корективи та будуть готові на 100 відсотків у цьому бою.

Руденко готувався до Гассієва, але врешті-решт вийде на Сіренка. Чи має Влад і Мурат схожі особливості стилів?

Якась схожість є між ними, але Влад на сьогодні сильніший за Гассієва. Гассієв супертяж і Гассієв круїзер – це два різні Мурати. Він надто багато зайвої ваги набрав, що в боях нічого доброго не обіцяє. Плюс постійні травми не дають йому розкритися повною мірою. З погляду ударної потужності, то тут однозначна перевага у бік Влада – б’є вона набагато болючіше.

Як оцінюєте шанси на перемогу Влада у цьому поєдинку? І який результат бачите найімовірнішим з огляду на те, як Сіренко пройшов табір?

Дивіться, Руденко ще ніколи не програвав нокаутом, але він ніколи не стикався з таким сильним панчером, як Влад. Але, з іншого боку, досвід на боці Андрія. Найімовірніший результат – перемога за очками Сіренка. Але особисто я ставлю на нокаут – перемога Сіренка у 8-11 раундах.

Memory: 9.11MB | MySQL:38 | 0,057sec