21.02.2022

Олег Малиновський: «Титул молодіжного чемпіона світу приверне ще більший інтерес до Штонди»

news

26 лютого боксер В1 Boxing Богдан Штонда проведе двобій за титул чемпіона світу серед молоді за версією IBF. Українець Олег Малиновський прогнозував бій Богдана.

– Ти живо дивився останній бій Богдана Штонди. Яке враження залишив цей поєдинок?

Мені подобається, як боксує Богдан. Він майстерний, технічний хлопець. Я думаю, що він матиме велике майбутнє. Йому нещодавно виповнилося 20 років, він лише розпочав професійну кар’єру, але вже показує цікавий, часом зрілий бокс.

– Наскільки важливим є титул чемпіона світу серед молоді для подальшого просування спортсменів-початківців?

Цей титул важливий насамперед у тому, що це відмінна мотивація до того, щоб завоювати ще престижніші пояси та у майбутньому стати чемпіоном світу вже серед дорослих. Наявність молодіжного титулу приверне до Богдана увагу вболівальників та журналістів. Перемога на виїзді над місцевим суперником, завоювання поясу чемпіона світу серед молоді – це добрий шанс заявити про себе та почати отримувати добрі поєдинки, зростати у рейтингах, рухатися до головної мети.

– Мілан Прат на рік довше перебуває у професійному боксі та провів на п’ять поєдинків більше за Богдана. Чи це може вплинути на результат поєдинку?

Те, що суперник провів більше поєдинків, звичайно, має значення, але якихось особливих переваг йому це не дає. Я думаю, що Богдан впорається із цим суперником і привезе цей пояс до України.

Memory: 9.56MB | MySQL:48 | 0,063sec