19.10.2021

Експерти – про титульні шанси Олега Малиновського

news

16 жовтня в Сан-Дієго (США) відбувся бій між чемпіоном світу за версією WBO у напівлегкій вазі з Мексики Емануелем Наваррете (35-1, 29 KO) і першим номером рейтингу американцем Джоетом Гонсалесом (24-2, 14 KO). Чемпіон одноголосним рішенням суддів захистив свій титул.

До цього поєдинку третім номером рейтингу WBO був боєць B1 Boxing Олег Малиновський (28-0, 8 КО), який тепер повинен піднятися ще на сходинку вище. У зв’язку з цим ми дізналися думки експертів боксу щодо титульних шансів українця.


Дмитро Лазуткін, коментатор і експерт боксу:

Олег Малиновський має виборювати право стати офіційним претендентом на чемпіонський титул. Втім, в нинішніх реаліях слід враховувати все – від фінансової складової до карантинних обмежень. І тому більш ймовірним варіантом для Наваррете буде спроба об’єднати титули. Після перемоги над Гонсалесом він заявив, що хоче більш масштабних боїв. Не думаю, що чемпіон мав на увазі поєдинок з українцем. Але це не означає, що команді Малиновського не слід робити зусиль задля наближення титульного бою. У боксі можливо все, якщо є велике бажання і велика мета.


Антон Горюнов, шеф-редактор Vringe.com:

Я думаю, єдиний шанс Олега на бій за титул чемпіона світу – завоювати позицію обов’язкового претендента, коли у власника регалії, в даному випадку Наваррете, просто не залишиться іншого вибору, окрім як битися з українцем. Ну, або скласти чемпіонські повноваження.

Коли це може статися? Після поразки Джоета Гонсалеса, який обіймав перший рядок рейтингу, Малиновський за логікою повинен піднятися ще на одну сходинку і розташуватися на другому місці. Таким чином, між ним і чемпіоном залишиться тільки небитий філіппінець Магсайо. Можливо, саме з ним Олег поб’ється за вакантний титул, якщо Наваррете з тієї чи іншої причини відмовиться від пояса.

В іншому випадку, доведеться спочатку чекати поєдинку Наваретте і Магсайо. З огляду на те, що крім обов’язкових захистів є ще й добровільні, а також можливість проведення уніфікацій за об’єднання титулів, чекати своєї черги Малиновському доведеться як мінімум один календарний рік, а то й ще довше.


Олександр Чепілко, засновник ресурсу LuckyPunch:

Олег Малиновський станом на зараз посідає третє місце в рейтингу WBO в напівлегкій вазі. Після того, як чемпіон Емануель Наваррете днями переміг першого номера рейтингу Джоета Гонсалеса, українець повинен поліпшити свої позиції в оновленому рейтингу. І, відповідно, наблизитися до бою за титул.

Олегу зараз потрібно утримувати свої високі позиції, захищати, якщо доведеться, пояс WBO Inter-Continental, а його команді – домагатися того, щоб чемпіон наступного разу захистив пояс саме в бою з українцем.

Це може статися як у вже наступному для Наваррете бою, так і пізніше. Це залежить від ряду факторів, серед яких і відносини мексиканця з Організацією, і то, чи буде він використовувати добровільні захисти, ну і звичайно те, як складеться наступний бій або навіть кілька для самого Малиновського.


Компанія B1 Boxing вірить в Олега Малиновського і зробить все, щоб він отримав свій шанс!

Memory: 8.83MB | MySQL:36 | 0,062sec