14.12.2021

Богдан Штонда: «Наступного року хочу битися за титул»

news

8 грудня боксер B1 Promotions Богдан Штонда (7-0, 3 КО) переміг одноголосним рішенням суддів Франческо Леззі. Богдан розповів про те, як пройшов бій та про плани 2022-й рік.

Цей бій був у проміжній вазі – вище, ніж зазвичай боксуєш. Як тобі бій у такій вазі?

Було зручно. Я пройшов всю дистанцію, дихав, моментами міг закінчити бій достроково.

Чи розраховував пройти всю дистанцію?

У першому раунді зрозумів, що доведеться пройти усю дистанцію, бо супротивник не працював відкрито. Він почав ховатись, йшов. У мене були добрі моменти, де я потрапляв, але суперник одразу йшов, ховався, а з такими завжди працювати важче.

Зазвичай ти показуєш зрілий, спокійний бокс, не піддаєшся емоціям. Але тут ти кілька разів було видно, як переходиш межу спокою. Із чим це було пов’язано? Тобі не подобалися дії суперника?

Так, були моменти. Але я слухав свого тренера та заспокоювався. Проти таких суперників завжди діяти непросто, коли вони уникають бою. Але завдяки підказкам тренера мені вдалося закінчити поєдинок так, як ми планували.

Це твій п’ятий бій за рік. Чи важко так часто боксувати?

Та я міг би ще один бій провести.

Які цілі ставиш наступного року?

Дасть бог вийти на титул чемпіона світу. Взагалі, хотів би підвищувати рівень опозиції і підніматися в рейтингах, а далі вірю, що команда зможе вивести мене на значніші поєдинки. Я ж зроблю все, щоб виправдати очікування.

«Гассієв міг би стати чудовим суперником для Сіренка». Алі Башир – про нового суперника Влада та перспективи

Memory: 9.11MB | MySQL:39 | 0,058sec