16.12.2021

Андрій Руденко: «Мій поєдинок із Сиренком – головний в українському боксі у 2021 році»

news

Андрій Руденко (34-5, 20 КО) зустрінеться з боксером B1 Promotions 18 грудня у ТРЦ Термінал. Спочатку планувалось, що українець боксуватиму з Муратом Гассієвим, але росіянин отримав травму. Сіренко також довелось змінити суперника – 18 грудня він мав зустрітись з Міхаелем Валлішем, що травмувався за два тижні до бою.

Спочатку ви мали боксувати з Муратом Гасієвим, але росіянин травмувався. Тепер суперник – Сіренко. Чи змінилося щось у підготовці з огляду на зміну суперника?

У них схожі параметри та манера бою чимось схожа. Ми сильно підготовку не змінювали, продовжили тренуватися так само.

У моральному плані простіше боксувати в Києві, ніж на території суперника? Чи після стартового гонгу це не має значення?

Коли починається сам бій, вже не важливо, де ти боксуєш. Але коли готуєшся до поєдинку, місце проведення однозначно впливає. Коли поєдинок має відбутися вдома, підготовка проходить легше

У вас було кілька спільних суперників: Насименто, Довбищенко. Чи підкреслили щось про Сіренка, будучи знайомими з можливостями цих бійців?

Поєдинок із Довбищенком я бачив, ще тоді зробив собі деякі позначки. Я давно знаю Влада – ми у парах працювали раніше. Знаю його манеру, можливості. Він йтиме вперед, боротиметься до останнього.

Якби зараз було два доступні бійці: Сіренко та Гассієв, і вам дали б вибір з ким боксувати, кого обрали б ви?

Однозначно обрав би Гассієва. Він більш відомий, більш іменитий. Цей бій був би на першому місці

У вас є великий досвід протистоянь проти боксерів з ім’ям. Чи можете виділити у Владислава якості, які були б кращими, ніж у ваших попередніх опонентів?

Усі суперники начебто схожі, але водночас усі різні – і характером, і фізичною підготовкою, і швидкістю, і коронними прийомами. Наприклад, бився з дуже міцним Лукасом Брауном – можна сказати навіть дуже міцним. Він йшов уперед, постійно бив, атакував.

Але з кимось аналогій точно не проводив би.

Чи вважаєте ви, що ваш бій із Владом може стати головним українським поєдинком 2021-го року всередині українського боксу?

Так, цілком можливо.

«Гассієв міг би стати чудовим суперником для Сіренка». Алі Башир – про нового суперника Влада та перспективи

Memory: 9.1MB | MySQL:38 | 0,058sec