15.10.2021

Алон Нойман: «В плані організації Boxing Jungle ми зробили крок вперед»

news

Генеральный директор В1 Boxing Алон Нойман в ексклюзивному інтерв’ю XSPORT.ua підбив підсумки другого турніру Boxing Jungle, який відбувся 10 жовтня і транслювався на телеканалі XSPORT+, а також розповів про бої проспектів компанії – Богдана і Валентина Штонд, Ярослава Михалушка та Дениса Салабая.


Алоне, як ви оціните другий турнір Boxing Jungle?

Як вельми успішний. Гарне шоу, хороші бої, задоволені глядачі. Мені здається, що в плані організації ми зробили крок вперед.

З 12 боїв всього 3 завершилися достроково. Чи очікували ви побачити більше дострокових перемог?

Очікував, але я не засмучуюсь. У боксі потрібно цінувати не тільки нокаути, але і ряд інших технічних елементів. Бокс – не тільки видовище, але також і мистецтво.

Богдан и Валентин Штонда продовжили свій переможний хід. Що скажете про їх найближчі перспективи? Компанія продовжить стратегію організацію боїв кожні 2-3 місяці?

Їх перспективи – стати провідними боксерами в своїх вагових категоріях. Втім, так було і до цього бою, але ми, звичайно, раді, що вони перемогли. Богдан знову показав себе азартним гравцем в рингу, а в активі Валіка знову нокдаун. Я вважаю, що відмінні бої показали обидва брати.

Так, B1 Boxing робитиме поєдинки для Богдана і Валіка якомога частіше, як і раніше.

Ярослав Михалушко підтвердив свій статус нокаутера, розібравшись з суперником достроково. Як оціните ударну міць проспекту В1 Boxing? Суперник не був занадто легкою здобиччю для Ярика?

Так, Ярик – боєць з хорошим ударом, це видно усім. Але я б не сказав, що Міхалушко робить ставку на один удар, що було б дивно в його вазі. Він дуже добре дихає, прекрасно рухається на ногах, викидає багато ударів.

Суперник у Ярика був такий, який повинен був дати йому досвід. І, звичайно, – переможний досвід. Нагадую, що для Міхалушка це був лише третій профі-бій, і він провів ці поєдинки з 30 липня по 10 жовтня, тобто в дуже короткий період.

Ярослав тільки починає адаптуватися в профі. Звичайно, він не відразу вийде на класних суперників, але напевно це відбудеться дуже скоро.

Бій Дениса Салабая завершився внічию. Чи згодні ви з рішенням суддів і як вам бокс від Дениса?

Денис в цьому бою не показав всього того, на що він здатний. У нього великий потенціал і його необхідно розкрити. Думаю, що в цілому нічия в такому близькому бою – справедливий результат. Денис має досить таланту і характеру, щоб допомогти нам всім скоріше забути про цю нічию.

Коли уболівальникам очікувати наступне яскраве шоу від компанії В1 Boxing? Це знову будуть Джунглі, або варто чекати більш масштабне шоу за прикладом того, яким був вечір в червні?

Дуже важко планувати великі і дорогі івенти, не розуміючи, чи зможемо ми продати квитки і як мінімум побачити глядачів в залі. Нам всім набридло це чути і це говорити, але коронавірус може легко поламати будь-які плани.

Тому я скажу чесно – швидше ми зараз зосередимося на розвитку проекту Boxing Jungle, а великі арени будемо збирати тоді, коли для цього буде більш підходящий момент. Особисто я сподіваюся, що це відбудеться вже навесні.

Memory: 8.84MB | MySQL:37 | 0,056sec