19.12.2021

Алон Нойман: «Рішення рефері правильне і заперечувати його ніхто не має права»

news

Генеральний менеджер B1 Promotions Алон Нойман прокоментував поєдинок боксера B1 Владислава Сіренка (19-0, 16 КО) проти Андрія Руденка (34-6, 20). Бій закінчився технічним нокаутом у шостому раунді – рефері зупинив поєдинок.

Як вам загалом бокс Влада у поєдинку проти Руденка?

Бій мав продовжуватися ще. Хотілося б побачити ще раунд-два, бо Влад тільки-но почав розкриватися, показувати свої техніки, які він підготував і ті сюрпризи, які у нього були заготовлені. Хотілося б побачити ще кілька раундів та те, як суперник падає на підлогу рингу.

Чи виправдав суперник Влада ваші очікування?

Я чекав більшого від Руденка. Вже на початку він пропустив багато ударів і стало помітно, що йому дуже важко продовжувати. Тому він почав усе частіше висіти на Сіренка та не давати боксувати. На відміну від Влада, який з кожним раундом лише набирав обертів.

Що скажете щодо зупинки поєдинку? Рефері вірно зробив?

Так, суддя був цілком правий у тому, що зупинив бій. Руденко вис на руках, не боксував і не давав боксувати. Клінч має бути або активним, або його не має бути взагалі. Суддя розглянув у поведінці Руденка небажання продовжувати бій, зробив одне попередження. Потім ще одне. І закінчив поєдинок. Справедливе рішення рефері та заперечувати його ніхто не має права.

Memory: 9.1MB | MySQL:39 | 0,058sec